ATP stadion Goran Ivanišević
Hr En

Mečevi

nedjelja 31.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
20:00 F Carlos Alcaraz (ESP) VS. Jannik Sinner (ITA) 7:6(5) 1:6 1:6

subota 30.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 SF Carlos Alcaraz (ESP) VS. Giulio Zeppieri (ITA) 7:5 4:6 6:3
ne prije 20:00 SF Franco Agamenone (ITA) VS. Jannik Sinner (ITA) 1:6 3:6
slijedi F Simone Bolelli (ITA)
Fabio Fognini (ITA)
VS. Lloyd Glasspool (GBR)
Harri Heliovaara (FIN)
5:7 7:6(6) 10:7

petak 29.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 QF Marco Cecchinato (ITA) VS. Franco Agamenone (ITA) 2:6 1:6
slijedi QF Roberto Carballes Baena (esp) VS. Jannik Sinner (ITA) 4:6 6:7(5)
ne prije 20:00 QF Carlos Alcaraz (ESP) VS. Facundo Bagnis (ARG) 6:0 6:4

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 SF Lloyd Glasspool (GBR)
Harri Heliovaara (FIN)
VS. Rafael Matos (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
6:1 5:7 10:8
ne prije 18:00 QF Bernabe Zapata Miralles (ESP) VS. Giulio Zeppieri (ITA) 5:7 4:6
slijedi SF Simone Bolelli (ITA)
Fabio Fognini (ITA)
VS. Tomislav Brkić (BIH)
Francisco Cabral (POR)
6:0 7:6(5)

četvrtak 28.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R2 Lorenzo Musetti (ITA) VS. Marco Cecchinato (ITA) 4:6 3:6
slijedi R2 Franco Agamenone (ITA) VS. Sebastian Baez (ARG) 3:6 6:1 7:5
ne prije 20:00 R2 Carlos Alcaraz (ESP) VS. Norbert Gombos (SVK) 6:2 6:3

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 QF Tomislav Brkić (BIH)
Francisco Cabral (POR)
VS. Nathaniel Lammons (USA)
Jackson Withrow (USA)
6:4 7:5
slijedi R2 Facundo Bagnis (ARG) VS. Corentin Moutet (FRA) 6:3 6:1
slijedi QF Simone Bolelli (ITA)
Fabio Fognini (ITA)
VS. Antonio Sancic (CRO)
Franko Skugor (CRO)
7:6(1) 6:7(6) 10:7

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
18:00 QF Mili Poljičak (CRO)
Nino Serdarusic (CRO)
VS. Lloyd Glasspool (GBR)
Harri Heliovaara (FIN)
3:6 3:6

srijeda 27.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R2 Alex Molcan (SVK) VS. Roberto Carballes Baena (esp) 6:3 2:6 3:6
slijedi R2 Holger Rune (DEN) VS. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6:3 3:6 2:6
ne prije 20:00 R2 Jaume Munar (ESP) VS. Jannik Sinner (ITA) 4:6 4:6

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R2 Giulio Zeppieri (ITA) VS. Daniel Elahi Galan (COL) 6:4 3:6 6:1
slijedi R1 Andrey Golubev (KAZ)
Maximo Gonzalez (ARG)
VS. Tomislav Brkić (BIH)
Francisco Cabral (POR)
4:6 6:7(3)
slijedi R1 Mili Poljičak (CRO)
Nino Serdarusic (CRO)
VS. Lorenzo Musetti (ITA)
Bernabe Zapata Miralles (ESP)
w/o

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 QF Nicolas Barrientos (COL)
Miguel Angel Reyes-Varela (MEX)
VS. Rafael Matos (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
4:6 5:7
slijedi R1 Alex Molcan (SVK)
Igor Zelenay (SVK)
VS. Antonio Sancic (CRO)
Franko Skugor (CRO)
6:4 6:7(4) 3:10

utorak 26.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Dino Prižmić (CRO) VS. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 4:6 0:3 ret.
slijedi R1 Alex Molcan (SVK) VS. Duje Ajduković (cro) 6:2 7:6(2)
ne prije 20:00 R1 Lorenzo Musetti (ITA) VS. Aljaz Bedene (SLO) 6:2 3:6 6:1

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Tomas Martin Etcheverry (ARG) VS. Facundo Bagnis (ARG) 5:7 3:6
ne prije 17:30 R1 Norbert Gombos (SVK) VS. Federico Delbonis (ARG) 6:4 5:7 6:4
slijedi R1 Simone Bolelli (ITA)
Fabio Fognini (ITA)
VS. Roberto Carballes Baena (esp)
Tomas Martin Etcheverry (ARG)
6:2 6:2

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Albano Olivetti (FRA)
Fernando Romboli (BRA)
VS. Rafael Matos (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
6:3 3:6 9:11
ne prije 17:30 R1 Corentin Moutet (FRA) VS. Daniel Altmaier (GER) 6:4 6:2
slijedi R1 Franco Agamenone (ITA) VS. Laslo Djere (SRB) 7:6(8) 2:6 7:5

Court 2

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 R1 Roman Jebavy (CZE)
Denys Molchanov (UKR)
VS. Nathaniel Lammons (USA)
Jackson Withrow (USA)
6:2 4:6 6:10
slijedi R1 Sander Arends (NED)
David Pel (NED)
VS. Lloyd Glasspool (GBR)
Harri Heliovaara (FIN)
3:6 6:7(2)

ponedjeljak 25.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Giulio Zeppieri (ITA) VS. Pedro Cachin (ARG) 3:6 6:1 6:4
slijedi R1 Daniel Elahi Galan (COL) VS. Fabio Fognini (ITA) 6:3 5:7 6:3
ne prije 20:00 R1 Marco Cecchinato (ITA) VS. Mili Poljičak (CRO) 6:1 5:7 6:2

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Andre Goransson (SWE)
Ben Mclachlan (JPN)
VS. Nicolas Barrientos (COL)
Miguel Angel Reyes-Varela (MEX)
6:3 2:6 4:10
slijedi R1 Roberto Carballes Baena (esp) VS. Henri Laaksonen (SUI) 6:4 7:5
slijedi R1 Jaume Munar (ESP) VS. Mikael Ymer (SWE) 4:6 6:1 6:4
Plava Laguna Emirates Triglav INA HEP Podravka Franck T-com Stella artois Croatia full of life Istra TZ Umag MINT Grad Umag Hrvatski teniski klub Zagreb