ATP stadion Goran Ivanišević
Hr En

Mečevi

nedjelja 25.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
20:00 F Carlos Alcaraz (ESP) VS. Richard Gasquet (FRA) 6:2 6:2

subota 24.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
18:00 SF Richard Gasquet (FRA) VS. Daniel Altmaier (GER) 7:6(2) 3:6 6:3
ne prije 20:00 SF Albert Ramos-Vinolas (ESP) VS. Carlos Alcaraz (ESP) 2:6 6:7(3)
slijedi F Tomislav Brkić (BIH)
Nikola Čačić (SRB)
VS. Fernando Romboli (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
3:6 5:7

petak 23.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 QF Damir Dzumhur (BIH) VS. Richard Gasquet (FRA) 3:6 6:7(7)
ne prije 19:00 QF Daniel Altmaier (GER) VS. Dušan Lajović (SRB) 6:2 6:4
slijedi QF Filip Krajinovic (SRB) VS. Carlos Alcaraz (ESP) 6:7(3) 6:2 1:6

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 SF Radu Albot (MDA)
Pedro Martinez (ESP)
VS. Fernando Romboli (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
6:4 6:7(8) 7:10
ne prije 19:00 QF Albert Ramos-Vinolas (ESP) VS. Stefano Travaglia (ITA) 6:2 6:1
slijedi SF Tomislav Brkić (BIH)
Nikola Čačić (SRB)
VS. Ivan Sabanov (CRO)
Matej Sabanov (CRO)
6:1 6:2

četvrtak 22.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R2 Filip Krajinovic (SRB) VS. Radu Albot (MDA) 6:4 6:2
ne prije 19:00 R2 Bernabe Zapata Miralles (ESP) VS. Dušan Lajović (SRB) 5:7 4:6
slijedi R2 Andrej Martin (SVK) VS. Carlos Alcaraz (ESP) 3:6 1:6

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 QF Fernando Romboli (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
VS. Admir Kalender (CRO)
Mili Poljicak (CRO)
3:6 7:5 16:14
ne prije 18:00 R2 Gianluca Mager (ITA) VS. Daniel Altmaier (GER) 6:4 1:6 5:7
slijedi QF Tomislav Brkić (BIH)
Nikola Čačić (SRB)
VS. Roman Jebavy (CZE)
Jiri Vesely (CZE)
6:2 6:2

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 QF Ivan Sabanov (CRO)
Matej Sabanov (CRO)
VS. Damir Dzumhur (BIH)
Antonio Sancic (CRO)
7:5 6:0
slijedi QF Radu Albot (MDA)
Pedro Martinez (ESP)
VS. Marco Cecchinato (ITA)
Stefano Travaglia (ITA)
6:4 6:1

srijeda 21.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R2 Alessandro Giannessi (ITA) VS. Richard Gasquet (FRA) 6:7(4) 4:6
ne prije 19:00 R2 Albert Ramos-Vinolas (ESP) VS. Duje Ajduković (cro) 7:5 6:4
slijedi R2 Marco Cecchinato (ITA) VS. Damir Dzumhur (BIH) 3:6 1:6

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R1 Admir Kalender (CRO)
Mili Poljicak (CRO)
VS. Pablo Cuevas (URU)
Fabrice Martin (FRA)
6:3 6:4
ne prije 18:00 R2 Carlos Taberner (ESP) VS. Stefano Travaglia (ITA) 4:6 3:6
slijedi R1 Tomislav Brkić (BIH)
Nikola Čačić (SRB)
VS. Duje Ajduković (cro)
Frane Nincevic (CRO)
6:4 3:6 10:8

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R1 Marc Lopez (ESP)
Jaume Munar (ESP)
VS. Fernando Romboli (BRA)
David Vega Hernandez (ESP)
5:7 6:4 5:10
slijedi R1 Radu Albot (MDA)
Pedro Martinez (ESP)
VS. Andre Begemann (GER)
Igor Zelenay (SVK)
6:4 7:6(5)

utorak 20.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R1 Andrea Collarini (ARG) VS. Duje Ajduković (cro) 3:6 2:6
ne prije 19:00 R1 Aljaz Bedene (SLO) VS. Marco Cecchinato (ITA) 1:6 4:6
slijedi R1 Lucas Pouille (FRA) VS. Carlos Alcaraz (ESP) 6:3 2:6 2:6

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Bernabe Zapata Miralles (ESP) VS. Pablo Cuevas (URU) 4:6 6:2 6:4
slijedi R1 Renzo Olivo (ARG) VS. Andrej Martin (SVK) 6:1 2:6 6:7(1)
slijedi R1 Gianluca Mager (ITA) VS. Pedro Martinez (ESP) 0:6 6:3 6:3

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R1 Daniel Altmaier (GER) VS. Corentin Moutet (FRA) 5:7 6:1 w/o
slijedi R1 Roman Jebavy (CZE)
Jiri Vesely (CZE)
VS. Carlos Taberner (ESP)
Bernabe Zapata Miralles (ESP)
7:5 6:3
slijedi R1 Marco Cecchinato (ITA)
Stefano Travaglia (ITA)
VS. Rafael Matos (BRA)
Andrei Vasilevski (BLR)
7:5 6:4

Court 2

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:00 R1 Alessandro Giannessi (ITA) VS. Jiri Vesely (CZE) 7:6(4) 7:5
slijedi R1 Damir Dzumhur (BIH) VS. Filip Horansky (SVK) 6:4 6:3

ponedjeljak 19.7.

Goran Ivanišević Stadium

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
16:30 R1 Holger Vitus Nodskov Rune (DEN) VS. Radu Albot (MDA) 6:1 3:6 2:6
ne prije 19:00 R1 Carlos Taberner (ESP) VS. Nino Serdarusic (CRO) 6:2 6:2
slijedi R1 Stefano Travaglia (ITA) VS. Jaume Munar (ESP) 6:3 7:6(1)

Grand Stand

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
ne prije 18:30 R1 Salvatore Caruso (ITA)
Gianluca Mager (ITA)
VS. Damir Dzumhur (BIH)
Antonio Sancic (CRO)
7:6(6) 2:6 6:10
slijedi R1 Luis David Martinez (VEN)
Artem Sitak (NZL)
VS. Ivan Sabanov (CRO)
Matej Sabanov (CRO)
6:3 6:7(1) 6:10
Plava Laguna Emirates Triglav INA HEP Podravka Franck T-com Melia Stella artois Hrvatska Istra TZ Umag MINT Safe stay Safe travel Istarska županija Grad Umag Hrvatski teniski klub Zagreb